Přístupnost
Změnit kontrast
Zvětšit Font
Zmenšit Font
úvodní strana

KOSTKA JH s.r.o. stavební společnost


 • banner záhlaví
  My stavíme, Vy bydlíte!
  Ostatní Vám mohou jen závidět
 • banner záhlaví
  Jsme s Vámi Již od roku 1996!
 • banner záhlaví
  Provádíme veškeré stavební práce v oboru pozemní stavby, dopravní stavby, bytové stavby, opravy a rekonstrukce

Menu


Aktuality

Dokončení lékařského domu v Nové Bystřici 23.10.2019

obrázek k článku: Dokončení lékařského domu v Nové Bystřici

V měsíci říjnu byl dokončen a dovybaven nový Lékařský dům v Nové Bystřici. V úterý 15. října 2019 pak byl za účasti hejtmanky Jihočeského kraje Ivany Stráské, vedení Nové Bystřice a dalších čestných hostů z našeho okresu slavnostně otevřen. Nová Bystřice zíkává moderní zdravotnické zařízení. Poděkování zaslouží všichni, kdo se na výstavbě podíleli.

Šťastný a úspěšný rok 2019 01.01.2019

Přejeme všem našim zákazníkům, obchodním patrnerům a zaměstnancům v roce 2019 hodně zdraví, štěstí, pracovních i osobních úspěchů.

Štastný a úspěšný rok 2017 06.01.2017

Přejeme všem našim obchodním partnerů i zaměstnancům hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů v roce 2017.

Dokončení Penzionu Josef v Třeboni 13.02.2013

Na konci měsíce ledna byla ukončena společností KOSTKA JH s.r.o. výstavba penzionu Josef v Třeboni. Tato stavba byla financována sportovní jednotou JISKRA Třeboň. Dostavbou penzionu Josef byl dokončen areál dvou penzionů nedaleko lázní Berta. Začátkem měsíce února byl objekt úspěšně zkolaudován a předán do užívání.

Slavnostní otevření "Malé Šindelny" 20.12.2012

obrázek k článku: Slavnostní otevření "Malé Šindelny"

Ve středu 19. prosince se uskutečnilo slavnostní otevření objektu č. p. 115/IV tzv. „malé“ Šindelny. Stavební úpravy a vestavbu objektu prováděla naše firma od března do září letošního roku. Slavnostní otevření se uskutečnilo za účasti přestavitelů města, hostů a zástupců sdělovacích prostředků.

Plot u Základní školy Jarošovská 17.10.2012

obrázek k článku: Plot u Základní školy Jarošovská

Ve středu 10.10.2012 byl slavnostně předán nový plot okolo areálu Základní školy Jarošovská v Jindřichově Hradci, který vybudovala naše společnost. Slavnostního předání se zúčastnili přední zástupci města Jindřichův Hradec v čele se starostou Ing. Stanislavem Mrvkou.

Firma podpořila úspěšné rybáře 25.01.2011

obrázek k článku: Firma podpořila úspěšné rybáře

Firma KOSTKA JH s.r.o. v roce 2010 podpořila reprezentaci České republiky do 14-ti, 18-ti a 22-ti let v lovu ryb udicí na plavanou při její účasti na Mistrovství světa v Italské Mantově. Na tomto mistrovství obsadilo družstvo do 18-ti let druhé místo. Současně se vícemistrem světa stal Ondřej Pokorný. Gratulujeme

Rozšíření certifikace Zelená úsporám 16.03.2010

obrázek k článku: Rozšíření certifikace Zelená úsporám

Firma KOSTKA JH s.r.o. rozšířila sortimen produktů nabízených v rámci programu Zelená úsporám o kontaktní zateplovací systém firmy Weber Terranova TEVATHERM. Dále má proškolené pracovníky na montáž izolací podkroví, stropů a podlah z minerálních vat od firmy Rockwool.

Zelená úsporám 02.03.2010

obrázek k článku: Zelená úsporám

Firma KOSTKA JH s.r.o. byla již v loňském roce zařazena do seznamu odborných dodavatelů v rámci programu "Zelená úsporám". Firma má osvědčení na provádění vnějšího kontaktního zateplovacího systému MultiTherm.

©2010--24 Kostka JH
Code by Slavik.biz